Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Kupujeme páskovačku
07.01.2018
Komentáre (0)

Kupujeme páskovačku

ájdu využitie najmä tam, kde nie je možné využiť napríklad napájanie zo siete. 

 

Ako to funguje?

 

Postup je naozaj jednoduchý. Páskovanie ručnou mechanickou páskovačkou spočíva v obopnutí predmetu viazacou páskou a jej utiahnutí. Na záver dochádza k spojeniu pásky oceľovou alebo plastovou sponou, teda jej stlačením, deformovaním.

 

Skúsenosti od iných zákazníkov

 

Páskovačky sú spoľahlivé, overené a robustné pracovné nástroje, jednoduché na obsluhu, slúžiace k ručnému páskovaniu polypropylénovou a oceľovou páskou. Svoje uplatnenie si nájdu v mnohých odvetviach. Vhodné sú na zviazanie väčších ale aj menších predmetov, tovaru na paletách alebo zvlášť ako je napríklad stavebný materiál, prepravky, pneumatiky,palety, kartóny, tlačoviny, tovary a polotovary z dreva, kovu, plastu a mnohé iné. 

 

S výberom vám radi poradíme

 

Neponechávajte výber na náhodu a nechajte si poradiť od našich skúsených predajcov. Internetový obchod Heiro.sk ponúka širokú paletu ručných páskovacích strojov, pások, spôn a iného doplnkového tovaru za rozumné ceny. Páskovačky sa vyznačujú vysokou kvalitou, robustnosťou a nízkymi nárokmi na údržbu. Sú spoľahlivé a vhodné i na použitie mimo interiéru. Využitie nájdu hlavne v menej frekventovaných prevádzkach a vytvárajú spoj, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk