Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 53,34 €
skladom
naša cena 96,00 €
skladom

Spotrebný tovar

KONTAKTY

BEDAP spol. s r.o.
Jána Francisciho 1727/17
054 01 Levoča
mail: heiro.sk@gmail.com
mob: +421948475460, +421904577141

07. 01. 2018

Kupujeme páskovačku

ájdu využitie najmä tam, kde nie je možné využiť napríklad napájanie zo siete. 

 

Ako to funguje?

 

Postup je naozaj jednoduchý. Páskovanie ručnou mechanickou páskovačkou spočíva v obopnutí predmetu viazacou páskou a jej utiahnutí. Na záver dochádza k spojeniu pásky oceľovou alebo plastovou sponou, teda jej stlačením, deformovaním.

 

Skúsenosti od iných zákazníkov

 

Páskovačky sú spoľahlivé, overené a robustné pracovné nástroje, jednoduché na obsluhu, slúžiace k ručnému páskovaniu polypropylénovou a oceľovou páskou. Svoje uplatnenie si nájdu v mnohých odvetviach. Vhodné sú na zviazanie väčších ale aj menších predmetov, tovaru na paletách alebo zvlášť ako je napríklad stavebný materiál, prepravky, pneumatiky,palety, kartóny, tlačoviny, tovary a polotovary z dreva, kovu, plastu a mnohé iné. 

 

S výberom vám radi poradíme

 

Neponechávajte výber na náhodu a nechajte si poradiť od našich skúsených predajcov. Internetový obchod Heiro.sk ponúka širokú paletu ručných páskovacích strojov, pások, spôn a iného doplnkového tovaru za rozumné ceny. Páskovačky sa vyznačujú vysokou kvalitou, robustnosťou a nízkymi nárokmi na údržbu. Sú spoľahlivé a vhodné i na použitie mimo interiéru. Využitie nájdu hlavne v menej frekventovaných prevádzkach a vytvárajú spoj, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV