Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 224,96 €
skladom
naša cena 96,00 €
skladom

Spotrebný tovar

KONTAKTY

BEDAP spol. s r.o.
Jána Francisciho 1727/17
054 01 Levoča
mail: heiro.sk@gmail.com
mob: +421948475460, +421904577141

07. 01. 2018

Prečo si vybrať Heiro.sk

ľom je nájsť také riešenie, ktoré by poskytlo kombináciu pri riešení týchto problémov do takej miery, aby náklady zostali primerane nízke.  

 

Fixácia tovaru páskovaním sa javí ako najefektívnejší spôsob riešenia oboch problémov súčasne a to aj z hľadiska úspory nákladov za drahé alternatívy riešenia. Takpovediac „zapáskovať“ môžete tovar ľubovoľného tvaru a veľkosti. Využívať túto metódu môžete na páskovanie plochých, okrúhlych zásielok, ale aj na fixáciu tovaru na paletách pri väčších objemoch prepravy.

 

Páskovanie tovaru poskytuje:

• Fixáciu tovaru na palete
• Zabraňuje cudziemu vniknutiu
• Zvyšuje stabilitu tovaru počas prepravy
• Zapečatí zásielku až do jej otvorenia

 

Internetový obchod Heiro.sk dobre rozumie potrebám svojich klientov. Jeho snahou je zameriavať sa predovšetkým na predaj ručných mechanických páskovačov. Ide o ekonomické viazacie náradie, ktoré je vhodné najmä pre menšie a stredné podnikateľské subjekty najmä tam, kde nie je možné využiť napríklad napájanie zo siete. 

 

Mechanické páskovače možno kombinovať s rôznymi typmi pások bežne predávanými na trhu. Na páskovanie možno použiť plastovú (polypropylénovú), oceľovú alebo textilnú viazaciu pásku. Pri výbere však dbajte aj na šírku vami zvolenej pásky. V neposlednom rade budete potrebovať spony, ktoré pásku okolo zásielky pevne zopnú a zabezpečia ju. Ak potrebujete poradiť a neviete sa sami rozhodnúť pri nákupe páskovača a ostatného vybavenia navštívte internetový obchod Heiro.sk, ktorýponúka svojim zákazníkom aj baliace zostavy vyskladané presne na mieru. Páskovací komplet je pripravený a zostavený tak, aby ste ho mohli okamžite začať užívať. 

 

Heiro.sk poskytuje aj predaj náhradných dielov pre ich sortiment páskovačov a tak sa už nemusíte obávať a v prípade mechanického poškodenia si viete náhradný diel ľahko doobjednať a vymeniť. Môžete sa spoľahnúť, že tovar vám vďaka možnosti opravy vydrží podstatne dlhšie.


 

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV