Logo
0 ks
za 0,00 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Prečo si vybrať Heiro.sk
07.01.2018
Komentáre (0)

Prečo si vybrať Heiro.sk

ľom je nájsť také riešenie, ktoré by poskytlo kombináciu pri riešení týchto problémov do takej miery, aby náklady zostali primerane nízke.  

 

Fixácia tovaru páskovaním sa javí ako najefektívnejší spôsob riešenia oboch problémov súčasne a to aj z hľadiska úspory nákladov za drahé alternatívy riešenia. Takpovediac „zapáskovať“ môžete tovar ľubovoľného tvaru a veľkosti. Využívať túto metódu môžete na páskovanie plochých, okrúhlych zásielok, ale aj na fixáciu tovaru na paletách pri väčších objemoch prepravy.

 

Páskovanie tovaru poskytuje:

• Fixáciu tovaru na palete
• Zabraňuje cudziemu vniknutiu
• Zvyšuje stabilitu tovaru počas prepravy
• Zapečatí zásielku až do jej otvorenia

 

Internetový obchod Heiro.sk dobre rozumie potrebám svojich klientov. Jeho snahou je zameriavať sa predovšetkým na predaj ručných mechanických páskovačov. Ide o ekonomické viazacie náradie, ktoré je vhodné najmä pre menšie a stredné podnikateľské subjekty najmä tam, kde nie je možné využiť napríklad napájanie zo siete. 

 

Mechanické páskovače možno kombinovať s rôznymi typmi pások bežne predávanými na trhu. Na páskovanie možno použiť plastovú (polypropylénovú), oceľovú alebo textilnú viazaciu pásku. Pri výbere však dbajte aj na šírku vami zvolenej pásky. V neposlednom rade budete potrebovať spony, ktoré pásku okolo zásielky pevne zopnú a zabezpečia ju. Ak potrebujete poradiť a neviete sa sami rozhodnúť pri nákupe páskovača a ostatného vybavenia navštívte internetový obchod Heiro.sk, ktorýponúka svojim zákazníkom aj baliace zostavy vyskladané presne na mieru. Páskovací komplet je pripravený a zostavený tak, aby ste ho mohli okamžite začať užívať. 

 

Heiro.sk poskytuje aj predaj náhradných dielov pre ich sortiment páskovačov a tak sa už nemusíte obávať a v prípade mechanického poškodenia si viete náhradný diel ľahko doobjednať a vymeniť. Môžete sa spoľahnúť, že tovar vám vďaka možnosti opravy vydrží podstatne dlhšie.


 
Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk