Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 224,96 €
skladom
naša cena 96,00 €
skladom

Spotrebný tovar

KONTAKTY

BEDAP spol. s r.o.
Jána Francisciho 1727/17
054 01 Levoča
mail: heiro.sk@gmail.com
mob: +421948475460, +421904577141

07. 01. 2018

Prieskum a odporúčanie baliacej techniky Heiro

ielky. Páskovanie poskytuje ideálne riešenie pre oba tieto problémy. Kde však nakúpiť toto vybavenie v najlepšej kvalite, za dobrú cenu a dostať ešte niečo naviac? Hľadali sme riešenie za vás.

 

V hľadaní sme uspeli

Už hneď na prvý pohľad nás spomedzi všetkých predajcov zaujal práve internetový obchod www.heiro.sk. Riešenie v zasielateľstve ponúkajú všetkým malým a stredným podnikom. V ponuke sa objavujú mechanické páskovače vhodné na kombinovanie s plastovou a oceľovou páskou v závislosti od šírky pásky od 9 do 20 mm.

Heiro šetrí vzácny čas svojim zákazníkom. V ich ponuke nájdeme aj baliace zostavy vyskladané presne na mieru podľa potrieb zákazníkov. Nie je potrebné venovať dodatočný čas pri hľadaní tej správnej pásky alebo spôn na viazanie. Tovar je pripravený a zostavený tak, aby ste ho mohli okamžite začať užívať.

 

Ceny?

Aby sme už dlhšie nechodili okolo, vybrali sme a pripravili pre vás krátky prehľad sortimentu ich ponuky. Ekonomickú zostavu vhodnú na balenie zásielok vrátane páskovača zakúpite už od 75 €. Pre náročnejších zákazníkov ponúka Heiro.sk super silnú zostavu na balenie paliet už od 143 €. Mechanické páskovače na plastové a oceľové pásky už od 51 € Doplnkový tovar ako sú spony a pásky, ponúka predajca takisto vo svojej ponuke za výhodné ceny.

 

Starostlivosť o zákazníka

Internetový obchod www.heiro.sk sa dobre rozumie potrebám svojich zákazníkov. Ako zodpovedný predajca, ktorý sa stará o spokojnosť zákazníkov ponúka vo svojom pestrom sortimente okrem iného aj možnosť doobjednania náhradných dielov k páskovačom ktoré má vo svojej ponuke a tak sa môžete spoľahnúť, že tovar vám vďaka možnosti opravy vydrží podstatne dlhšie. 

Rýchlosť dodania je kľúčom k úspechu u zákazníka.Objednávky vybavuje e-shop www.heiro.sk v reálnom čase a tak môžete mať svoj objednaný tovar k dispozícii na vami zvolenej adrese už hneď na druhý deň.  

 

 

Slovom na záver

Na cene a kvalite záleží. No nie je to zďaleka jediné čo nás oslovilo pri nákupe v e-shope www.heiro.sk. Naše hľadanie poukázalo na veľký potenciál tohto predajcu. Prekvapil nás najmä jeho široký výber vybavenia, stála dostupnosť sortimentu skladom a znalosť personálu, v prípade ak sme potrebovali poradiť. Naše odporúčanie: HEIRO je predajca, u ktorého sa oplatí nakupovať.


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV